Hakkımızda

Soft Art Mimarlık 2019 yılından bugüne yurtiçinde ve yurtdışında iç mimari tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Kurulduğu günden bu yana her alanda uzman ekipleriyle birçok projeye imza atan Nominal İç Mimarlık Konut, Ofis, Cafe, Restaurant, Otel, Mağaza, Klinik gibi farklı ölçekte ki projelerde de güçlü referanslara sahiptir. Kazandığı bilgi birikimi ve dinamik ekibiyle her projede en kaliteli işi en kısa sürede en az maliyet ile gerçekleştirmeyi motto edinmiş ve tüm müşterilerinin her anlamdan memnun ayrılmasını her daim önemsemiştir. Konsept tasarımdan uygulama projelerine, inşaat sürecinden proje yönetimine kadar projelerin her aşamasında hizmetlerindeki farklı algısı, trendleri özgün biçimde yorumlayan tarzı, pozitif bakış açısı ve enerjisi ile Soft Art Mimarlık; hayal edilen mimari projeleri sizler için sürdürülebilir gerçekliğe dönüştürüyor.

Hizmetlerimiz

Konsept Tasarım

Müşterilerden gelen talepler güncel trendler ile harmanlanır, sonrasında mekanın tasarımı bilgisayar destekli ortamda görselleştirilir ve tüm alternatifleri ile müşterilere sunulur.

Anahtar Teslim Tadilat

Keşif ziyareti sonrasında yaşam alanlarının A’dan Z’ye tüm eksikleri tespit edilir ve tüm istek ve talepler doğrultusunda fiyat teklifi hazırlanır. Fiyat teklifinin onayı ve sözleşmenin imzalanması ile uygulama süreci, kırım, yıkım, söküm ile başlar ardından imalat ve montaj çalışmalarını kapsayarak sonuçlanır.

Uygulama ve İnşaat

Projelendirilmesi yapılmış ve onaylanmış tüm tasarımların minimum maliyet ile en hızlı sürede kaliteden ödün vermeden inşa edilir.

İletişim Bilgilerimiz

E-Mail: info@softartmimarlik.com
Telefon: 0 312 276 75 93
+90 542 371 29 52
Adres: Eryaman / Ankara